NBF SMAGANU GĒLS

 

Dabīgs gēls mutes dobumam, kas piemērots pieaugušajiem un bērniem

INDIKĀCIJAS

Ķīmijterapijas un radioterapijas izraisīts mukozīts, gingivīts un kserostomija

Šī gēla priekšrocība ir tāda, ka to var izmantot kā ļoti efektīvu produktu, lai kontrolētu diskomfortu, 

ko izraisa vissmagākās orālā mukozīta formas vēža terapijas iespaidā (ķīmijterapija un radioterapija). 

NBF gēls veido aizsargslāni virs mutes gļotādas, nodrošinot  sāpju remdēšanu un sekmējot normālu 

dzīšanas procesu (ļoti ātri iedarbojas šūnu līmenī), un ļauj pacientam bez sāpēm ēst un dzert. 

NBF gēls ir ļoti efektīvs kserostomijas ārstēšanā vēža pacietiem.

ZOBĀRSTNIECĪBA

Aftas, herpes.

Smaganu atveseļošana un aizsardzība pēc sub un supra zobakmens noņemšanas  un smaganu recesijas.

Atbalsta dabīgo brūču dzīšanas procesu smaganās, ko ietekmē platīšu, zobu protēžu, tiltiņu, kronīšu valkāšana, 

koduma brūcēs un cita veida traumās vai ievainojumos mutes dobumā.

Pēc protēžu vai platīšu pārregulēšanas uzklājiet gēlu. Pacients var ēst un dzert pēc 10 minūtēm pēc NBF smaganu gēla uzklāšanas.

Aizsargā dabīgo smaganu atjaunošanos pēc smaganu – periodonta – periokoronāla – periapikāla abscesa – segata operācijas – apikoektomijas.

Smaganu un mīksto audu aizsardzība pēc lāzerterapijas vai pēc sinusa pacelšanas operācijas un citām pirms implanta ievietošanas intervencijām un jebkāda veida primārās – sekundārās ķirurģijas, pēc implantu ievietošanas vai pēc ligatūras izmantošanas pacientiem ar žokļa kaula lūzumiem, pēc biopsijas, pēc cistu vai tora izņemšanas, patoloģiskiem bojājumiemlūpas šķeltnes palatuma un citām ķirurģiskām intervencijām.

NESATUR

Jaunais NBF smaganu gēls/zobu pasta™ ir bez glutēna, fluorīda un sojas un tas ir 100% veģetārs.

Tas nesatur nātrija laurila sulfātu (bez SLS) vai kādu no lielākajiem pārtikas alergēniem (pienu, olas, zivis, koku riekstus, kviešus, zemesriekstus, sojas pupiņas) un tas NESATUR arī parabēnus, triklosānu, titāna dioksīdu, propilēna glikolu (PPG), dietilēna glikolu (DEG), retinolu, saharīnu, peroksīdu.

SATUR

Propoliss – to rada bites no dabīgiem, koka ražotiem sveķiem. Bites to izmanto, lai stropā nerastos infekcijas. Tas ir viena no dabas visspēcīgākajām antibakteriālām vielām ar labi zināmu labvēlīgu ietekmi uz mutes veselību. Propoliss satur dažādus galvenos biflavonoīdus, kas ir pazīstami ar savu antioksidantu iedarbību, kas var palīdzēt uzturēt veselīgu imūnsistēmu.

Satur ksilitolu – dabīgu vielu, kas atrodama bērzos. Klīniski pierādīts, kas tas palīdz cīnīties ar caurumiem, zobu sairšanu, novērš aplikuma veidošanu un sliktu elpu.

Tas lieliski garšo, jo tas satur tikai dabīgus aromātus un tas ir saldināts ar stēviju.

Nātrija monofluorofosfāts – 60 ppm – fluorīda līmenis ir ļoti zems, tādēļ tas ir ļoti drošs bērniem.Samazina arī risku, ka implants var kļūt nestabils. Augstā fluorīda koncentrācija, kas atrodama parastajās zobu pastās, uzbrūk implanta titāna slānim. Fluorīds tiek saistīts ar vairākām veselības problēmām, kas ietver zobu fluorozi, vairogdziedzera problēmām, osteoporozi, vēzi un citas. Cilvēki jau ikdienā uzņem pareizo fluorīda daudzumu, un nav nepieciešams uzņemt vairāk. Pārāk daudz fluorīda kavē gremošanas enzīmus un izraisa bērniem un pieaugušajiem ēšanas problēmas. 32% bērnu Amerikā ir kāda veida zobu fluoroze – balti vai brūni plankumi uz zobiem.

Alveja – bagātīga ar polisaharīdiem, lai nodrošinātu remdējošo iedarbību.

C un E vitamīni ir spēcīgi antioksidanti un tie tiek sajaukti ar propolisu, izmantojot patentam pieteiktu tehnoloģiju (lai palīdzētu nodrošināt smaganas ar barības vielām un spēku).

Greipfrūts, rozmarīns un eikalipts ir dabīgi antiseptiķi, kas apkaro baktērijas un atsvaidzina elpu.

Calendula (ārstniecības kliņģerīte) nodrošina izcilu pretiekaisuma un remdējošu iedarbību.

Kalcija glicerofosfāts (dabīgs minerāls) – palīdz stiprināt zobu emalju, pastiprinot kalcija biopieejamību. Tas spēj kavēt aplikuma veidošanos un zobu sairšanu (kariesu) mutē.

Zaļās tējas ekstrakts ir bagāts ar spēcīgiem antioksidantiem, un tas palielina siekalu antioksidantu (pašaizsardzības) potenciālu.

Kvarcs – viegli pulē un gambīti baltina zobus, neizmantojot raupjus balinošus līdzekļus.

Mentols un Mentha Piperita eļļa – iedarbojas kopā, lai atsvaidzinātu elpu.

Sorbitols, celuloze, PEG-32 , glicerīns ir unikāli sajaukti, lai regulētu formulas pH līdzsvaru un nodrošinātu ātru visu pārējo sastāvdaļu iedarbību.