NBF GINGIVĀLAIS  GĒLS

NANO-BIO SINTĒZES TEHNOLOĢIJA.

ĪPAŠA AIZSARDZĪBA

NBF Gingival Gel ir spēcīgs, dabīgs, ķīmiskos konservantus nesaturošs gēls uz augu bāzes. Bez mākslīgām krāsvielām, aromatizētājiem, bez glutēna, kairinātājiem vai abrazīviem līdzekļiem. Gēls, kas viegli absorbējas, iedarbojas uz bojāto rajonu samazinot iekaisumu, remdē sāpes un diskomfortu, nodrošina papildus aizsardzību smaganām un visam mutes dobumam. Palīdz neitralizēt skābes, ko saražojušas acidogēnās baktērijas siekalās. NBF gēls var tikt lietots arī mutes skalojamā līdzekļa vietā.

PLAŠS PIELIETOJUMS

Šis gēls palīdz nomierināt, atjaunot, saglabāt un aizsargāt dabisko mutes dobuma vidi. NBF Gingival Gel veicina mutes dobuma higiēnu. To var izmantot tīrot zobus vai kā skalojamo līdzekli, var aplicēt uz brūcēm, kas radušās pēc ķirurģiskas iejaukšanās, šuvju uzlikšanas, iekaisumiem, čūlām vai citām mutes dobuma traumām, tas veicinās dzīšanu un atvieglos sāpes. 

ZOBU KOPŠANAI

NBF mutes dobuma gēls ir inovatīvs, zinātniski formulēts, bio-adhezīvs, dabisks antioksidants un daudzfunkcionāls līdzeklis smaganu papildus aizsardzībai pret zobu aplikuma veidošanos un sliktu elpu (halitozi).

PROPOLISS

To rada bites no dabīgiem, koka ražotiem sveķiem. Bites to izmanto, lai stropā nerastos infekcijas. Tā ir viena no dabas visspēcīgākajām antibakteriālām vielām ar labi zināmu labvēlīgu ietekmi uz mutes veselību. Propoliss satur dažādus galvenos biflavonoīdus, kas ir pazīstami ar savu antioksidantu darbību, kas var palīdzēt uzturēt veselu imūnsistēmu. Pēc aplikācijas, tas izveido aizsargslāni, kas ļauj gēlam absorbēties šūnu līmenī. 

NANO CURE TECH

VISSPĒCĪGĀKIE ANTIOKSIDANTI VIENĀ GĒLĀ- MUTES VESELĪBAI!

BĒRNIEM, DIABĒTIĶIEM, PACIENTIEM AR VĒZI – BEZ NĀTRIJA LAURILA SULFĀTA (NLS), GLUTĒNA, FLUORĪDA, CUKURA UN 100% VEĢETĀRS.

Jaunais NBF Gingval Gel® ir ļoti funkcionāls NANO-BIO SINTĒZES GĒLS, kas radīts, pirmo reizi izmantojot progresīvo Dienvidkorejas nano-bio sintēzes procesu, kur nanotehnoloģija tiek sintezēta ar biotehnoloģiju. Rezultātā tiek radīta nano-emulsijas formula, kas sastāv no sevišķi smalkām C un E vitamīnu daļiņām un propolisa ekstra.

PAPILDUS AIZSARDZĪBA JŪSU MUTES DOBUMAM

Pirms lietošanas izlasiet instrukciju iepakojumā. Pielietojums: Izspiediet vajadzīgo gēla daudzumu uz sausas, mīkstas zobu birstes – tīriet 3 minūtes no rīta un vakarā. Uz tīra, sausa pirksta vai vates kociņa uzklājiet nelielu gēla kārtiņu un aplicējiet uz bojātās zonas, neskalot šo vietu 10 minūtes. Izšķīdinam nelielu gēla daudzumu ūdens glāzē, maisam ar koka vai plastmasas karoti un skalojam. Pirms lietošanas,  vēlreiz izlasiet lietošanas instrukciju.

NANO CURE TECH

DAUDZFUNKCIONĀLS GĒLS/ZOBU PASTA AR NANO EMULSIJAS ELEMENTIEM

NBF Gingval Gel® multi funkcionāls NANO-BIO SINTĒZES GĒLS, kas radīts, pirmo reizi izmantojot progresīvo nano-bio- sintēzes  procesu, kur nanotehnoloģija tiek sintezēta ar biotehnoloģiju. Rezultātā tiek radīta nano-emulsijas formula, kas sastāv no sevišķi smalkām C un E vitamīnu daļiņām un propolisa ekstra.Nano-bio aktīva aizsargplēve veidojas  no spēcīga antioksidanta, kas ir šķīstošs un nav bioakumulatīvs.

Gēls veic mutes audu barošanu, atjaunošanu, remdēšanu un aizsardzību ar palielinātu absorbciju, uzlabotu klīnisko efektivitāti un samazinātu toksicitāti, nodrošinot redzamu rezultātu jau dažas minūtes pēc NBF smaganu gēla uzklāšanas.